ТАНКИ НА ПРОКАЧКУ
Багато гравців вже не перший місяць активно витрачають свої кристали на микропрокачки, але абсолютно не знають, що їх можна витратити з розумом і заощадити. Адже зовсім не обов’язково прокачувати саме всі параметри гармати. Сьогодні ви дізнаєтеся про найбільш необхідні речі, на які в подальшому вам не буде шкода витрачених кристалів.

Нагадуємо, що микропрокачки (микроулучшения) — це спеціальна можливість, елемент гаража, що дозволяє гравцеві покращувати певні параметри гармат і корпусів. З’явилися вони в грі недавно, а до цього тривалий час випробовувалися на тестовому сервері.

Основним призначенням микропрокачек є поліпшення того чи іншого корпусу, гармати чи фарби без покупки повної модифікації. Активуються при натисканні кнопки «Поліпшити». Крім того, процес можна прискорити кнопкою з однойменною назвою.

Тепер ми з вами дізнаємося, як же вигідно микропрокачаться. У кожної гармати ми будемо виявляти певні плюси в параметрах, які варто прокачувати, а так само деякі мінуси, які можна значно зменшити за допомогою микропрокачек. На параметрах, які не можна прокачувати для економії кристалів, ми зупинятися не будемо.

1. Вогнемет. У цієї гармати є пара особливих властивостей. Перше полягає в догорании супротивника після атаки. Закінчився балон, а противник ще не убитий? Не біда, ворог догорить сам! Друга властивість гармати — масовий шкоди. З нею вогнемет дозволяє вам атакувати відразу кілька танків, при цьому суперники не можуть загородити корпусами флагоносца від поразки. А ось маленький балон вогнемета і його дальність псують нам всю «малину» при грі з ним, тому слід якомога більше прокачати ці параметри.

2. Фриз — далекий родич вогнемета. За рахунок своєї заморозки, фриз не змусить втекти далеко ворога, уповільнить його руху. Ефективна ця гармата і для атаки, перевезення прапорів. Крім того, досить часто можна зустріти в режимі «ДМ». Однак, фриз страждає тією ж хворобою, що й вогнемет — дуже малою дальністю атаки. Щоб частково виправити цю проблему, йдемо в гараж і прокачуємо даний параметр.

3. Ізіда. Перш ніж прокачувати ісіду, ви повинні подивитися на свою техніку гри з цією гарматою. Якщо ви під час бою постійно перебуваєте на своїй базі і лікуєте союзників, то рекомендую прокачати вам лікування та перезарядку. Якщо ви з цією гарматою постійно атакувати або граєте в «ДМ», то рекомендую в першу чергу прокачувати шкоди і відсоток самолікування. Якщо покращити ці параметри, то ви будете швидко вбивати супротивників і лікувати швидше самого себе.

4. Твінс. 17 грудня 2012 року, а саме після ребаланса, твінс зміг надати велику конкуренцію гарматам колишньої другої лінійки. Замість припадає пилюкою в гаражі «нубомета», тепер ми бачимо справжнього монстра. Твінс володіє прекрасними характеристиками, за що йому можна дати звання однієї з кращих гармат для «ДМ». Твінс має прекрасний шкоди, а його кульки за рахунок фізичного впливу змушують противника прикладати більше зусиль для прицілювання. Балон твинса перезаряджається миттєво. Однак ця гармата постраждала після нової фізики. Йому помітно знизили швидкість польоту кулі, але це можна компенсувати, прокачавши йому шкоди і скорострільність.

5. Рикошет. Після введення нової фізики помітно поліпшили. Якщо йому прокачати шкоди, перезарядку і дальність, то ви отримаєте відмінну гармату, з допомогою якої не змусить праці зайняти перше місце в битві. На відміну від твинса, у рикошету обмежений балон, тому варто в першу чергу качати перезарядку, а потім тільки шкоду і дальність.

6. Смокі. Відмінна гармата, яка володіє хорошим специфічною властивістю — критичним втратою. Якщо хочете часто використовувати цю фішку, то прокачуйте шанс критичного шкоди і сам «крит». Що стосується прокачування звичайного шкоди, то це можна залишити на потім, оскільки особливої погоди даний параметр смокі в бою не робить.

7. Грім зарекомендував себе масовим втратою. Його головні мінуси — низька дальність і повільна перезарядка, тому першим ділом прокачуємо саме їх. А вже потім можна сміливо витрачати кристали на шкоду, оскільки він у грому і так непоганий.

8. Рейки володіє найбільшою шкодою від одного пострілу. В руках досвідченого танкіста вона стає дуже страшною зброєю. У неї, як і в деяких інших гармат, є своя фішка — простріл. Однак є і величезний недолік знаряддя — довга перезарядка. Саме перезарядку слід прокачувати, а вже потім можна вдосконалювати простріл, якщо хочете. Крім того, рейки довго повертається. Тому додатково до швидкості перезарядження прокачуємо і швидкість повороту башти. Втім, кемпери можуть з нами посперечатися і сказати, що у рельсотрона потрібно спочатку прокачати шкоди, а потім вже все інше. У будь-якому випадку все залежить від стилю гри і поставлених цілей.

9. Шафт. Тут ми повинні знову подивитися на свою техніку гри з даної гарматою. Якщо ви з шафтом сидите і чекаєте жертву, то прокачуйте шкоди прицільний та перезарядку. Якщо ви з цією гарматою часом розгулюєте по карті, то прокачуйте шкоди навскидку і швидкість повороту башти (вона у цієї гармати низька). Величезний мінус шафта — низька швидкість повороту башти. Тому якщо ви не хочете пропускати перед прицілом швидкі ворожі танки, прокачуйте саме цей параметр.

На цьому все. Запам’ятайте, що необхідно прокачувати саме ті параметри, які ви вважаєте найбільш потрібними. Так ви заощадите багато кристалів і часу.
Покататися на танку без шкоди для здоров’я

Давно мрієте покерувати багатотонної сталевий махиною і розкачати до рівня грунту десяток, а то й сотню ворогів, любите запах солярки і рушничного пороху? Подумуєте про те, щоб записатися в танкову дивізію? З останнім не варто поспішати! Вдосталь порассекать на всілякої бойовій техніці, без шкоди для здоров’я, можна в грі TANKI ONLINE ( Танки Онлайн ). Про неї я розповім в цій статті.

ТАНКИ ОНЛАЙН — проект для російського ринку онлайн ігор досить нестандартний, це безкоштовна багатокористувальницька, браузерна гра, відрізняється від своїх колег по жанру тим, що виконана вона в повному і чесному 3D, повністю зібраному на Flash. На цьому її відмінності не закінчуються! Початковий пакет клієнтських файлів гри важить не більше 10 мегабайт, що, погодьтеся, значно менше гігабайтних клієнтів багатьох онлайн ігор. Так що запустити її можна практично де завгодно — в офісі, потайки від боса, в класі інформатики, потай від учителя, або будинку, потайки від дружини. Можна звичайно не потайки, але це кому як подобається.

Ігровий процес знайомий всім і кожному по легендарній грі Battle City, навіть управління, не рахуючи пари кнопок, схоже, хіба що вежа у танка крутиться. В кількох словах гейплэй можна описати так — ганяй по карті і сечі все, що рухається, попутно збираючи бонуси (Power-up), яких надано аж 4 штуки — аптечка, нітро-прискорювач, посилений постріл і броня! Набір класичний і не сказати, що вже дуже великий, але цього цілком вистачає.

Особливо ледачі танкісти можуть придбати Power-up в гаражі, тут, до речі, можна і прикупити додаткове обладнання і для свого танка. От як раз асортимент «обваження» для танка тут досить широкий. Тут і нові корпуси, і гармати, і різні варіанти фарбування, які несуть не тільки естетичний зміст, але й користь, захищаючи від різного роду зброї. Корпусу і башти можна кілька разів апгрейдити , аж до 3-го рівня, завдяки чому значно поліпшуються їх характеристики. Вартість апгрейдів , само собою, поступово зростає, і для того щоб отримати найкрутіші і потужні девайси, потрібно буде виграти чимало битв. Отримати все і відразу не вийде, навіть якщо Ви захочете запровадити реальні гроші, отримати деякі види корпусів або зброї Ви зможете тільки при досягненні певного рангу.

Зброя відрізняється один від одного не тільки зовнішнім виглядом і назвами, які тут досить оригінальні, чого тільки одна «Рейки» стоїть… Кожна гармата виконує певну функцію. Так, наприклад, «Вогнемет» смертоносний на ближніх дистанціях, але абсолютно даремний на далеких. Знаряддя «Ізіди» грає роль вампіра — лікує носія і калічить суперника ну і т. д. Таким чином у грі реалізується система класів, в командному бою знадобляться різні типи зброї.

Битви реалізовані за класичною схемою багатокористувацьких «шутерів». У «Танки Онлайн» є декілька режимів гри, відомих практично всім і кожному — «Захоплення прапора», «Death-матч» і «Командний Death-матч». Описувати ці режими не варто, і так все зрозуміло. Система підбору боїв досить зручна, в головному вікні гри Ви побачите всі доступні на даний момент матчі, кожен з яких відзначений двома кольорами — зеленим, сірим. У зелених матчах Ви зможете взяти участь, а в сірих, відповідно, немає. В них Ви просто не проходьте по рівню, він або вище ,ніж у тих, хто бере участь у битві, або значно нижче. Діапазон рівнів задається при створенні карти, і його можна зробити будь-яким, аж до того, що зовсім «зелені» новачки зможуть позмагатися з ветеранами. На жаль, з усім відомим і сумним підсумком. За участь в боях і виконання важливих завдань гравцеві нараховуються кристали, які тут грають роль валюти, а так само очки і досвід, які впливають на поточний ранг гравця. Завалили з десяток танків, вперли ворожий прапор?! Опа! Здравія бажаємо, товаришу Капітан!

Зараз у гри досить багато шанувальників, і з кожним днем їх стає більше. Ну а розробники, у свою чергу, вводять у проект щось нове, так що ігровий процес ніколи не стоїть на місці. У найближчих доповнення планується ввести новий режим гри — «Гонки». Need For Speed на танках із застосуванням різних видів зброї — чому б і ні?!

Гра ТАНКИ ОНЛАЙН напевно припаде до смаку любителям невибагливих розваг і битв «Стінка на стінку», погляньте на неї самі, раптом і Вам сподобається. Тим більше гра безкоштовна, і все, що Вам потрібно зробити — пройти реєстрацію та в автоматичному режимі завантажити невеликий пакет файлів відразу після цього можете приступати до бою і пробувати себе в ролі пілота могутньої бойової машини.

Огнемет в ТАНКАХ ОНЛАЙН. ОПИС.

Плюси

Дуже високий шкоди в одиницю часу за рахунок суми основного утрати та утрати від горіння.
Догорання дозволяє знищувати суперників, навіть не перебуваючи в контакті з ними: підпалив і поїхав.
Струмінь полум’я вільно проходить крізь танки і завдає масовий шкоди всім в неї потрапили.
Можливість самому регулювати порцію видається шкоди.
Мінуси

Дуже маленький балон, що обмежує застосування буквально одним-двома цілями: на більшу кількість не вистачить заряду.
Під час перезарядки гравець з Вогнеметом навіть не може дати істотного відсічі і змушений ховатися.
Мала дистанція ефективного ураження — до суперника доводиться підбиратися впритул.
Підпалений танк змінює свій колір, що приваблює мисливців за легкою здобиччю.
Вогнемет і різні корпусу

Для гри з Вогнеметом ідеально використовувати швидкі корпусу. Такий танк може довго жити непоміченим, ховаючись в складках рельєфу, і пакостити супернику, підпалюючи ворожі танки і ховаючись. Швидкість — головне, чим повинен володіти гравець з Вогнеметом, щоб швидко скорочувати дистанцію поразки, завдавати шкоди і миттєво йти з-під обстрілу, тому використання важких танків виправдано лише при застосуванні матеріалів. З іншого боку, можна ефективно грати карти середнього і малого розміру на середніх корпусах, зробивши вибір на користь броні.
Вогнемет і різні режими гри

DM: використовуйте середні корпусу і дійте несподівано. Не дуже сподівайтеся на догорання, бийте напевно, а то суперники з задоволенням доб’ють палаючу мета. Можна навіть затуляти жертву своїм корпусом від чужих пострілів. Побачивши групу ворожих танків, які воюють між собою у близькому бою, постарайтеся під’їхати збоку і полити всіх вогнем, починаючи з того, хто, на вашу думку, найменш цілий. Цілком можливо, що ваш рахунок поповниться відразу декількома фрагами.
TDM: або шукайте скупчення ворогів і намагайтеся підпалити якомога більше ворожих танків, або атакуйте поодинокі цілі, які точно вам поступляться «один на один». Тут вже не потрібно замислюватися про те, щоб фраг неодмінно поповнив саме вашу скарбничку: ставте командні інтереси вище власних.
CTF: якщо ви використовуєте швидкий корпус, то ваша доля — це полювання за прапорами. Вичікуйте дроп і робіть стрімкі заходження на прапор, спалюючи захисників. По дорозі не розмінюйтеся на дрібниці і не вплутуйтеся в мікродуелі, досить підпалити ворога і виїхати.
CP: купа ворожих танків, захоплюючих точку — ласий шматочок для Вогнемета. Також можна влаштовувати засідки поряд з точками, якщо є де сховатися.
Загальні поради

Відкривайте вогонь тільки тоді, коли ворог вже знаходиться на дистанції ураження, і припиняйте, якщо дистанція розірвана. Не витрачайте балон даремно.
У ближньому бою йдіть з-під ворожого вогню вбік — «закруживайте» опонента.
Після атаки відразу ж оцініть ситуацію і по можливості знайдіть місце, де можна спокійно перезарядитися.
Не забувайте розморожувати союзників і не отогревайте назад ворогів.

ПУШКА МОЛОТ В ТАНКАХ ОНЛАЙН

Плюси

Високий шкоди в центрі конуса поразки, непогана скорострільність.
Дуже великий зупиняючий ефект дробу, сильне физвоздействие — навіть непряме попадання легко збиває приціл.
Розліт дробу забезпечує поразку відразу кількох ворогів, які потрапили під постріл.
Мінуси

Всього три постріли в обоймі — відстрілявши їх, гравець стає абсолютно беззахисний на кілька секунд.
Не можна перезарядити гармату до відстрілу всіх снарядів.
На великій дистанції переважна кількість дробин летить повз, а після досягнення дальності мінімальної поразки дріб і зовсім не завдає шкоди.
Фізичний вплив настільки сильно, що можна випадково перевернути союзника, навіть не бажаючи цього.
Молот і різні корпусу

Молот підходить для використання на будь-яких корпусах, крім хіба що Васпа, для якого віддача цієї гармати може виявитися занадто сильною. Також можуть бути не дуже корисні важкі корпусу, особливо на великих картах, адже гравцеві з Молотом потрібно бути мобільним і постійно скорочувати дистанцію, щоб завдати максимальної шкоди. Відмінним вибором є Диктатор: його висота дозволить вам стріляти поверх партнерів по команді та уникати ситуацій, коли заряд потрапляє в союзника, що перебуває між вами і ворогом.
Молот і різні режими гри

DM, TDM: встановлюйте Молот переважно на середні корпусу. Ховайтеся в складках місцевості, серед будинків і атакуйте, як тільки мета виявиться поблизу. Пам’ятайте, що якщо жертва витримає повну обойму, її, швидше за все, доб’ють, але вже не ви, так як протягом перезарядки стріляти не можна. Тому вибирайте мети правильно: атакуйте битих і слабких ворогів.
CTF, CP: тут Молот цілком може виступати в ролі підтримки або навіть безпосереднього атакера. Використовуйте Хорнет або середні корпусу, щоб встигати ховатися на перезарядку і не дозволяти суперникам виходити із зони ураження.
Загальні поради

Якщо кілька ворожих танків зібралися в одному місці (наприклад, на точці в CP), можливо, варто відкривати вогонь не поблизу, а з невеликою дистанції, щоб під постріл потрапило більше ворогів.
Не стріляйте, поки суперник далеко — ви витратите обойму даремно, не завдавши значної шкоди. Прибережіть заряди для сутичок в ближньому бою.
Якщо в обоймі залишився зайвий заряд, потратьте його вхолосту, щоб повністю перезарядитися перед наступною атакою.
Пам’ятайте, що Молот здорово збиває приціл, і користуйтеся цією можливістю при кожному зручному випадку.

-->

Як вигідно прокачати гармати в танках онлайн? Багато гравців вже не перший місяць активно витрачають свої кристали на микропрокачки, але абсолютно не знають, що їх можна витратити з розумом і заощадити. Адже зовсім не обов’язково прокачувати саме всі параметри гармати. Сьогодні ви дізнаєтеся про найбільш необхідні речі, на які в подальшому вам не буде шкода […]


Версия для компьютера | Переключить на мобильную версию