Все ИГРЫ

Танки онлайн паркур
В игре танки онлайн есть такие места, куда одному сложно попасть, а иногда просто нереально.
Способ перемещения танка в труднодоступные места и называется «паркур в танках онлайн«.

Ниже мы приведём видео паркура из игры танки онлайн.

[spoiler title=»ПАРКУР В РИО][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 2″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 3″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 4″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 5″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 6″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 7″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 8″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 9″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 10″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ДЛЯ НОВИЧКОВ»][/spoiler]

[spoiler show=»БЫЛ ПАРКУР, А ВЫПАЛ ГОЛД»][/spoiler]

[spoiler show=»ПАРКУН НА КУНГУР»][/spoiler]

[spoiler show=»НОВАЯ ФИЗИКА»][/spoiler]

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звёзд6 звёзд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (1 голосов (10,00 из 10))

Паркур — особливий стиль гри; мистецтво, що полягає в залізанням і підкоренні місць, об’єктів і точок на картах, в які не можуть потрапити звичайні гравці.

Вперше паркур з’явився вже на перших етапах розвитку гри, коли гравці почали намагатися залазити на дахи будинків, стінки і пагорби.

Суть паркура полягає у використанні тих чи інших засобів з метою залізти на який-небудь об’єкт, прихований від загального погляду. Найбільш поширені гармати для заняття паркуром — рикошет, молот, рейки (іноді шафт) і грім, інші знаряддя зазвичай використовуються в якості допоміжних, або ж взагалі не використовуються (хоча бувають трюки, в яких їх використання необхідно — наприклад, для підкорення центрального хмарочоса на мапі Хмарочоси може придатися Твінс). З корпусів використовуються всі види, проте якщо легкі служать безпосередньо для підкорення об’єктів, то важкі допомагають власникам легенів і використовуються як підставок.

Паркур буває як одиночним, так і спільним. Одиночний паркур зазвичай набагато простіше і складається здебільшого з простих трюків; колективний ж передбачає великі зусилля і ігрові навички. Зазвичай любителі колективного паркура збирають групу з кількох випадкових гравців за допомогою чату та разом з ними створюють спеціальну форматну битву, в якій за знищення суперників не нараховуються очки, а фонд не росте (це зроблено для того, щоб інші гравці не заважали паркуриста). Крім того, в таких боях можна залазити на мінні поля, а у расходников немає залежних кулдаун. Але є й такі паркуристи, які об’єднуються в спеціальні команди паркуристів, які постійно працюють разом, підкоряючи різні об’єкти, а потім викладаючи гайди (інструкції) з паркуру на різних картах на YouTube. Найбільш відомими і впливовими такого роду командами є російський колектив Tanki Online Tutorials (ToT) і німецький German Tanki Tutorials (GTT).

Паркур в Танки Онлайн офіційно дозволений і закріплений в спеціальному форматі (доступному в PRO битві в поле Створення битви) і вельми популярний, ставлення до нього у різних гравців різні, є як аматори, так і ті, хто його ненавидять. Багато трюків важко повторити відразу, хоча при детальному розгляді паркур на будь-якій карті буде складатися всього лише з декількох простих елементів:

Залізання на стінку / пагорб. Один з найбільш важливих прийомів. Щоб залізти на стіну, достатньо взяти ВАСП або Хорнет з гарматою з хорошою віддачею (наприклад, громом), під’їхати до стінки задом, почати стріляти і при цьому продовжувати їхати. Тут може перешкодити тільки балон, а також занадто рівний нахил стіни, що не дає залізти на неї відразу. Також для залізання на стінки можна використовувати рельсу.
Застрибування на інший танк. Перший танк повинен встати прямо під якимось піднесенням, другий повинен з’їхати на нього. Надалі вийшов «подвійний» танк можна використовувати для розгону і стрибка на будинок.
Застрибування на будинок / піднесення з розгону. Крім подвійного танка, на деяких картах на будинок можна встрибувати і просто з розгону на прискорення. Варто відзначити, що для більш вдалого стрибка необхідно стріляти самому і мати подсраховку ввиде помічників-рейок і шафтов.
Стрибок на трубу з підвищення. Тут все теж дуже просто. Необхідно заїхати на узвишшя, під’їхати ближче до труби, правильно прицілитися і заїхати.
Найбільш популярні карти для паркуру
Тиша — головним об’єктом паркура на Тиші є, безумовно, велика стіна на синій базі. Залізти на неї не так просто, для цього треба вміти розганятися або заплигувати звідки-небудь.
Плато — на плато паркур дуже примітивний, але в той же час популярний у новачків. Тут є багато пагорбів і маленьких будиночків, на кожен з яких можна залізти.
Полігон — тут паркур не так просто, але в той же час багато гравців знаходять соотвествующие місця, такі як вдома і стінки.
Шосе — тут є багато будинків, залізти на які не так просто, але цілком реально для професіоналів.
Майбутнє — паркуристи прагнуть підкорити даху високих будинків. Зазвичай це роблять в команді.
Ріо, Хмарочоси — тут люблять паркур паркуристи-професіонали. Головними об’єктами для паркуру є центральний хмарочос та інші висотні будинки.
Свого часу в паркурі також було дуже популярно Крах.
Конкурси з паркуру
У Танки Онлайн кілька разів проводилися різноманітні конкурси з паркуру:

Підкорення хмарочоса на мапі Ріо — конкурс, що проводився наприкінці березня-початку квітня 2014. Був приурочений до виходу нової карти Ріо, на якій присутній найвищий об’єкт в грі — хмарочос. Завданням було надіслати розробникам відео, в якому повинно було бути чітко показано, як команда гравців підкорює цей хмарочос. Переможницею стала група гравців з Німеччини, яка отримала 1000000 кристалів.
Майстри паркуру-2 013 — конкурс проводився в кінці червня 2013. Завданням було зафільмувати короктое відео, де гравець чи група гравців демонструють свої паркурістіческіе здібності. Головним призом конкурсу були 100000 кристалів.
Майстри паркуру-2 014 — новий конкурс, що є продовженням попереднього. Цього разу переможці отримали по 200 000 кристалів і фарбу з захистом від Рейки і мін в 30%. Кількість переможців було не обмежена, в підсумку цей титул дістався 20 гравцям з російської порталу, 6 з англійської та 5 з німецької.
Паркур ТО — конкурс 2011 року, метою якого також було зафільмувати тридцятисекундні відео паркуру. Призом були 5000 кристалів.

Танк мания (Tank …

Ви граєте за агента, якому вище керівництво вирішило довірити складну операцію. Мета ...

4 раз играли 0

Танк защитник …

«Tank Guardians» – це цікава онлайн іграшка, в якій вам потрібно командувати танково ...

4 раз играли 0

Большая битва …

Запрошуємо вас пограти в цікаву іграшку у флеш виконанні під назвою «Big Battle Tank ...

12 раз играли 0

Тяжёлый грузо…

Представляємо вашій увазі захоплюючу іграшку під назвою «Heavy Truck», в якій ви мож ...

9 раз играли 0

Решающий удар …

Виберіть напрямок польоту кулі і зробіть все можливе для того, щоб якомога швидше зн ...

12 раз играли 0

Найти и уничто…

Запрошуємо вас пограти в цікавий додаток у флеш виконанні жанру логічні і аркада під ...

11 раз играли 0

Припаркуй мой …

«Park My Tank» – це захоплююча іграшка жанру симулятори і аркади, в рамках якої вам ...

10 раз играли 0

Стальная ярос…

Запрошуємо прийняти участь у цікавій іграшці у флеш виконанні під назвою «Raging Ste ...

11 раз играли 0

Джил и Джейн в …

Прийміть участь в захоплюючих змаганнях в рамках ігрової кампанії «Jill and Jane in ...

8 раз играли 0

Вторжение зом…

Невідомо, що привело до появи такої кількості зомбі. Але одне ясно – небезпечні твар ...

8 раз играли 0

Защита танков…

Візьміть участь у захоплюючій грі під назвою «Siege Defence Tank» у флеш виконанні з ...

12 раз играли 0

Война на бумаг…

Все, що від вас потрібно зробити для успішного завершення ігрової кампанії «War on P ...

16 раз играли 0
Версия для компьютера | Переключить на мобильную версию