Все ИГРЫ

Танки онлайн паркур
В игре танки онлайн есть такие места, куда одному сложно попасть, а иногда просто нереально.
Способ перемещения танка в труднодоступные места и называется «паркур в танках онлайн«.

Ниже мы приведём видео паркура из игры танки онлайн.

[spoiler title=»ПАРКУР В РИО][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 2″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 3″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 4″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 5″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 6″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 7″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 8″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 9″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ТАНКИ ОНЛАЙН 10″][/spoiler] [spoiler show=»ПАРКУР ДЛЯ НОВИЧКОВ»][/spoiler]

[spoiler show=»БЫЛ ПАРКУР, А ВЫПАЛ ГОЛД»][/spoiler]

[spoiler show=»ПАРКУН НА КУНГУР»][/spoiler]

[spoiler show=»НОВАЯ ФИЗИКА»][/spoiler]

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звёзд6 звёзд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (1 голосов (10,00 из 10))

Паркур — особливий стиль гри; мистецтво, що полягає в залізанням і підкоренні місць, об’єктів і точок на картах, в які не можуть потрапити звичайні гравці.

Вперше паркур з’явився вже на перших етапах розвитку гри, коли гравці почали намагатися залазити на дахи будинків, стінки і пагорби.

Суть паркура полягає у використанні тих чи інших засобів з метою залізти на який-небудь об’єкт, прихований від загального погляду. Найбільш поширені гармати для заняття паркуром — рикошет, молот, рейки (іноді шафт) і грім, інші знаряддя зазвичай використовуються в якості допоміжних, або ж взагалі не використовуються (хоча бувають трюки, в яких їх використання необхідно — наприклад, для підкорення центрального хмарочоса на мапі Хмарочоси може придатися Твінс). З корпусів використовуються всі види, проте якщо легкі служать безпосередньо для підкорення об’єктів, то важкі допомагають власникам легенів і використовуються як підставок.

Паркур буває як одиночним, так і спільним. Одиночний паркур зазвичай набагато простіше і складається здебільшого з простих трюків; колективний ж передбачає великі зусилля і ігрові навички. Зазвичай любителі колективного паркура збирають групу з кількох випадкових гравців за допомогою чату та разом з ними створюють спеціальну форматну битву, в якій за знищення суперників не нараховуються очки, а фонд не росте (це зроблено для того, щоб інші гравці не заважали паркуриста). Крім того, в таких боях можна залазити на мінні поля, а у расходников немає залежних кулдаун. Але є й такі паркуристи, які об’єднуються в спеціальні команди паркуристів, які постійно працюють разом, підкоряючи різні об’єкти, а потім викладаючи гайди (інструкції) з паркуру на різних картах на YouTube. Найбільш відомими і впливовими такого роду командами є російський колектив Tanki Online Tutorials (ToT) і німецький German Tanki Tutorials (GTT).

Паркур в Танки Онлайн офіційно дозволений і закріплений в спеціальному форматі (доступному в PRO битві в поле Створення битви) і вельми популярний, ставлення до нього у різних гравців різні, є як аматори, так і ті, хто його ненавидять. Багато трюків важко повторити відразу, хоча при детальному розгляді паркур на будь-якій карті буде складатися всього лише з декількох простих елементів:

Залізання на стінку / пагорб. Один з найбільш важливих прийомів. Щоб залізти на стіну, достатньо взяти ВАСП або Хорнет з гарматою з хорошою віддачею (наприклад, громом), під’їхати до стінки задом, почати стріляти і при цьому продовжувати їхати. Тут може перешкодити тільки балон, а також занадто рівний нахил стіни, що не дає залізти на неї відразу. Також для залізання на стінки можна використовувати рельсу.
Застрибування на інший танк. Перший танк повинен встати прямо під якимось піднесенням, другий повинен з’їхати на нього. Надалі вийшов «подвійний» танк можна використовувати для розгону і стрибка на будинок.
Застрибування на будинок / піднесення з розгону. Крім подвійного танка, на деяких картах на будинок можна встрибувати і просто з розгону на прискорення. Варто відзначити, що для більш вдалого стрибка необхідно стріляти самому і мати подсраховку ввиде помічників-рейок і шафтов.
Стрибок на трубу з підвищення. Тут все теж дуже просто. Необхідно заїхати на узвишшя, під’їхати ближче до труби, правильно прицілитися і заїхати.
Найбільш популярні карти для паркуру
Тиша — головним об’єктом паркура на Тиші є, безумовно, велика стіна на синій базі. Залізти на неї не так просто, для цього треба вміти розганятися або заплигувати звідки-небудь.
Плато — на плато паркур дуже примітивний, але в той же час популярний у новачків. Тут є багато пагорбів і маленьких будиночків, на кожен з яких можна залізти.
Полігон — тут паркур не так просто, але в той же час багато гравців знаходять соотвествующие місця, такі як вдома і стінки.
Шосе — тут є багато будинків, залізти на які не так просто, але цілком реально для професіоналів.
Майбутнє — паркуристи прагнуть підкорити даху високих будинків. Зазвичай це роблять в команді.
Ріо, Хмарочоси — тут люблять паркур паркуристи-професіонали. Головними об’єктами для паркуру є центральний хмарочос та інші висотні будинки.
Свого часу в паркурі також було дуже популярно Крах.
Конкурси з паркуру
У Танки Онлайн кілька разів проводилися різноманітні конкурси з паркуру:

Підкорення хмарочоса на мапі Ріо — конкурс, що проводився наприкінці березня-початку квітня 2014. Був приурочений до виходу нової карти Ріо, на якій присутній найвищий об’єкт в грі — хмарочос. Завданням було надіслати розробникам відео, в якому повинно було бути чітко показано, як команда гравців підкорює цей хмарочос. Переможницею стала група гравців з Німеччини, яка отримала 1000000 кристалів.
Майстри паркуру-2 013 — конкурс проводився в кінці червня 2013. Завданням було зафільмувати короктое відео, де гравець чи група гравців демонструють свої паркурістіческіе здібності. Головним призом конкурсу були 100000 кристалів.
Майстри паркуру-2 014 — новий конкурс, що є продовженням попереднього. Цього разу переможці отримали по 200 000 кристалів і фарбу з захистом від Рейки і мін в 30%. Кількість переможців було не обмежена, в підсумку цей титул дістався 20 гравцям з російської порталу, 6 з англійської та 5 з німецької.
Паркур ТО — конкурс 2011 року, метою якого також було зафільмувати тридцятисекундні відео паркуру. Призом були 5000 кристалів.

Танк шторм (Tank …

База супротивників представляє серйозну небезпеку для вашої армії; в ній більше вояк ...

205 раз играли 0

Танковая войн…

Запрошуємо вас взяти участь у захоплюючій грі жанру аркада та стрілялки під назвою « ...

229 раз играли 0

Танки 3D (3D tank)

Завдання гравця в цій флеш грі «Танки 3D» полягає в тому, щоб якомога швидше знищити ...

192 раз играли 0

Танк и грузови…

Мета гри «Tank & Truck Trial» гранично проста і полягає в тому, щоб провезти ван ...

218 раз играли 0

Удивительный …

Ми раді представити захоплюючу іграшку жанру аркада та стрілялки під назвою «Awesome ...

188 раз играли 0

Мозговой цент…

Що може бути міцніше танка з лазерним прицілом і озброєного до зубів бойовики? Тільк ...

97 раз играли 0

Окончательный…

На місто готує збройне напад найлютіший ворог головного героя, з яким той змагається ...

102 раз играли 0

Только семь дн…

Керуючи потужним танком, який повинен 7 днів протриматися, вам потрібно знищити всі ...

190 раз играли 3

Парковка в вое…

Ми раді представити вашій увазі цікаву іграшку у флеш виконанні жанру аркада і приго ...

102 раз играли 0

Разъяренный т…

Ми опублікували цікаве додаток у флеш виконанні на даній сторінці під назвою «Furiou ...

105 раз играли 0

Супер боевой г…

Тепер ви можете знову відчути себе дитиною і зануриться у світ танчики, які ви колис ...

93 раз играли 0

Танк разрушит…

Ваше завдання в грі «Tank Destroyer 2» проста – потрібно якомога швидше знищити сили ...

85 раз играли 0
Версия для компьютера | Переключить на мобильную версию